SHITET APARTAMENT 4+1+2 PRANE ISH FABRIKËS SË BUKES. 270 meter bruto 254 ne certifikate pronesie 77 verandë 1 sallon + kendi i kuzhines Vend per oxhak 1 dhome pritje 3 dhoma gjumi Ballkoni lidhet me te gjitha dhomat Kati 7 me ashensor 2 tualete ku 1 ka edhe lavanderi me vete 140.000 €. Shtepia ndodhet ne: Rruga Myslym Alla Nr. 19 ( ish Rruga Niko Avrami 103 ), dhe perreth ketij trualli ndodhen dhe shtepi te tjera private pa konflikte pronesie ndermjet tyre. Read more about Toke ne shitje; Shtepi ne Shitje. ... Ofrohet per Shitje ne Durres prane Spitalit Rajonal nje prone me siperfaqe rreth 465m2,. SEA VIEW APARTMENT FOR SALE IN DURRES, ALBANIA SEA VIEW APARTMENT FOR SALE IN DURRES, ALBANIA. 2 1 110 m 2. Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 133.000. Shtepi ne shitje pran qendres durres me hipotek dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore. Shtëpia gjendet lagjen Qëndresa, prapa Grand Store.Shtëpia gjithsej ka 3 ari ku 220m2 janë hapësir e banueshme. Shtëpia është 2 katëshe dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo , ka garazhen private si dhe vend parkim para shtëpisë. Shtëpia ka terrasën pjesën e dhomes së dites si dhe oborrin. Shtëpia lëshohet me qira me cmim 1200 euro. Përshkrimi i pronës 👉Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe, Arapaj Durres 🏘 Siperfaqe truallit 1800m2 🏘Siperfaqe totale nderteses 334m2 🏘Siperfaqe 167m2 per kat 300m larg nga Unaza Shkozetit 💶Cmimi: 170 000 euro. 📃Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 Ju []. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. durres Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Vendbanime. Llogaria ime. Shpalljet; ... SHITET SHTEPI PRIVATE NE PLAZH DURRES . 130 000 EUR Numri i dhomave: 4. 07 Qer 08:46 SHITET SHTEPI 2-KATESHE PLAZH, DURRES. 150 000 EUR Numri i dhomave: > 10. 07. Shtepi Private 500m2 Ne Shitje Oborr I Madh. 500 m². 2 dhoma. Sarandë 6 April 14:56. 90,000.00 €. 12 foto. House / Villas. Shitet shtepi private ne Gjirin e Lalzit, shtepia ka siperfaqe 130m2 ku 86m2 eshte banim dhe 44m2 verande, trualli ku eshte ndertuar shtepia ka siperfaqe 258 m2, dhe ka mundesi shume te mire per tu zhvilluar, aksesi me rrugen kryesore dhe me detin eshte shume i mire. . Shitet, Shtepi Private, Ne Spitalle, Durres. Durrës Dje, 18:52. 85.000 € 6 foto. Shtepi / Vila SUPER VILE PER SHITJE NE QERRET! ID-BILLION191. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me qera ne kamez ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera ne astir shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi private me qera ne tirane 1+1 qera. 100oferta com - Njoftime per shitje makina dhe shtepi.On this page you may find all the listings for the. 2022. 6. 27. · Pejë, paraqiten rreth 200 kërkesa për legalizim. 27.06.2022 • 15:45. Procesi i legalizimit të objekteve komunën e Pejës është nivel shumë të dobët. Ka objekte që janë ndërtuar ndër vite, por ende nuk janë legalizuar. Komuna e Pejës këtë vit ka pranuar rreth dyqind kërkesa për legalizim të objekteve gjashtë. • Kuzhina 5.5 metra, 2. Shtëpi privateshitje-Vlorë Shtëpia 4-katëshe privateshitje ndodhet në Lagjen Muradia. Me sipërfaqe totale ndërtimi 180m2. Kati i parë është. Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar tek vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit ,shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera ) e paperfunduar , me siperfaqe 300 m2 , secili kat 150 m2 , siperfaqja e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli .Toka eshte me me letra te rregullta . Kontakti : 0682365814. Shpi.al Nr.1 për te kërkuar prona. Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera ditore, objektet e biznesit, tokat, agjensitë imobiliare ose firmat e ndërtimit nga e gjithë Shqipëria ekranin tuaj. Mbi 60 000 njoftime. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. Adresa. Ne rrugen "Fitnete Rexha", prane Komisariatit nr.4, shitet shtepi private 1+1, me siperfaqe 100 m2 (50 m2 ne hipoteke), i rikonstruktuar nga themelet. Shtepia perbehet nga sallon ndenje, kend gatimi i vecuar, dhome gjumi, ballkon i madh, tualet. Elektroshtepiaket dhe mobiljet te gjitha te reja, parket, kondicioner. Shitet 55000 euro. SHITET NE DURRES PLAZH.... SHTEPI PRIVATE...!!, Shitje. See more of Shpi.al on Facebook. shtepi private me qera ose ne shitje. sektor rinia durres ... Identifikohu; Regjistrohu! Dergo Njoftim; al. English; Albanian; Italian; shtepi private me qera Durres Shtepi me qera 10/04/2022 10:20 Post ID: 63846. Pagesa : 15,000 Leke Zero Komision: Ambjenti: 1+1, (Per 3 persona maksimalisht). Ambjenti e mobiluar: Siperfaqa neto:. Shitet, Shtepi Private, Ne Sallmone, Durres. 54 000 EUR Numri i dhomave: 3. Sot 15:48 Shitet, Godinë 3-Katëshe, Ish Këneta, Durrës. 140 000 EUR Numri i dhomave: 6. Sot 15:41 Shitet, Shtepi. Ne rrugen "Fitnete Rexha", prane Komisariatit nr.4, shitet shtepi private 1+1, me siperfaqe 100 m2 (50 m2 ne hipoteke), i rikonstruktuar nga themelet. Shtepia perbehet nga sallon ndenje, kend gatimi i vecuar, dhome gjumi, ballkon i madh, tualet. Elektroshtepiaket dhe mobiljet te gjitha te reja, parket, kondicioner. Shitet 55000 euro. Apartament Pushimi Me Qira Ne Vlore Apartament Pushimi Me Qira Ne Vlore . 2 2 85 m 2. Qera Pushimi ne Shqiperi € 280. json to excel for vue 3; the berenstain bears brother bear gallery; graffiti markers target; who is a prayer warrior; fellowship bible church sermons; one piece hypnosis fanfic; craigslist tijuana apartments for rent. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me qera ne kamez ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera ne astir shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi private me qera ne tirane 1+1 qera. 100oferta com - Njoftime per shitje makina dhe shtepi.On this page you may find all the listings for the. Prona ne shitje, prona private blej, qera. Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma ... Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante. Vila per shitje,shtepi. Magazina me qera. Magazina ne shitje. Agjensi imobiliare,Real estate. Prona ne shitje nga bankat. Dhoma plazhi. Te ndryshme. Djemte kerkojne vajza. Vajzat. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me qera ne kamez ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera ne astir shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi private me qera ne tirane 1+1 qera. 100oferta com – Njoftime per shitje makina dhe shtepi.On this page you may find all the. Shtepi ne Shitje Data: 30/07/2022 10:12 Post Id: 523169. Pagesa : 85,000 Euro: Dhoma|Sallon: 2+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 86.00: Kati: 5: extra info; ... #apartamente ne shitje ne durres plazh ; #shitet shtepi private ne vlore ; #shtepi ne shitje tirane ; #shitet vile me obor ne tirane ; #apartament tek kodra e diellit ;. Shtepi & Vila ne Shitje Kavajë, #SHITET Vile private 3 katshe,Golem Qendër. Vila perbeht nga: Kati i 1 dhe kati 2 2 dhoma gjumi +tualet , Kuzhin+dhome n... Kontakt. Informacion. ... #Shitet Ndertese private. 70000.00 € 50491.00 GBP 76825.00 USD. Durrës Durrës. Shtepi ne shitje durres private. none MirLir Kryefaqe; Me Qira; Ne Sh. Apartament 2+1 tek Perla Resort me QIRA DITORE: APARTAMENT 2+1 me QIRA DITORE tek "Perla Resort" - GJIRI LALZIT Periudhat disponibel: 30 QERSHOR 2022. Dec 29, 2018 · Jap-Marr Shtepi me Qera, Tiranë, Shqipëri. 8 954 pëlqime · 26 po flasin në lidhje me këtë. Shitet shtepi private ne Porto Romano Durres. Durrës Sot, 17:30. 120.000 € ... Shtepi / Vila SUPER VILE PER SHITJE NE QERRET! ID-BILLION191. 61577 m². 2022. 6. 27. · Pejë, paraqiten rreth 200 kërkesa për legalizim. 27.06.2022 • 15:45. Procesi i legalizimit të objekteve komunën e Pejës është nivel shumë të dobët. Ka objekte që janë ndërtuar ndër vite, por ende nuk janë legalizuar. Komuna e Pejës këtë vit ka pranuar rreth dyqind kërkesa për legalizim të objekteve gjashtë. • Kuzhina 5.5 metra, 2. MirLir.com: Shtepi / Vila shitje Durrës - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila Durrës ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. ... Shtepi Private 83m2 ne Durres. 83 m² ; 2 dhoma; Durrës 21 July 13:57. 6 foto. House / Villas Shtepi Private prej 83m2 ne Durres. Pershkrimi. SHITET SHTEPI NE KAMEZ SHTEPI PRIVATE ME SIPERFAQE 103M2 2+1 ME SUPER OKAZION PER VETEM 72,000 EURO PER NJE VIZIT KONTAKTO NR NR 0695828111/0695104212. MirLir.com: Shtepi / Vila shitje Durrës - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila Durrës ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. ... Shtepi Private 83m2 ne Durres. 83 m² ; 2 dhoma; Durrës 21 July 13:57. 6 foto. House / Villas Shtepi Private prej 83m2 ne Durres. SHTEPI NE SHITJE - PRONA IMOBILIARE - Njoftime.al. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Mund te gjeni shtepi me keste prona ne shitje nga bankat rezidenca kodra e diellit shiten shtepi ne paskuqan okazion ne don bosko kompleksi fratari apartament ne shitje vlore apartamente te casa italia shtepi fshati kompleksi delijorgji shtepi ne shitje shtepi ne shitje tek ali demi tregu. Shitet shtepi private ne Durres (Siper Hotel Vollga) (ka foto) 50,000 € Premte, 31 Mars, 2017: Shitet vile 2 kateshe+500m toke (Hamallaj ) (ka foto) 100,000 € Shtune, 09 Janar, 2016: SHITET VILE TRE KATE 120.000 EURO (PERLAT - SUKTH - DURRES) (ka foto) 120,000 €. super penthouse per shitje prane ish rajonit te policise, durres. 115,000. 3. Dyqan online per Kuzhine ne Shqiperi te tilla si ene kuzhine cilesore, sete pjatash modeleve te ndryshme ,blender dore I shpejte dhe I lehte ne perdorim. +35544507878 Monedha - ALL. Dhoma me qera ne golem per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme.Do te gjeni dhoma plazhi ne vlore shtepi me qera ne vlore dhoma plazhi ne durres qera ditore dhe dhoma plazhi dhoma. Listim për shtëpi privateshitje në Qendër, Durrës - qyteti. ... Shiten 3 Shtepi Private dhe truall, Mbrapa Pallatit te Kultures Durres. Publikuar së pari: 28/02/2022; Përditësuar së fundmi: 28/02/2022 ; Kodi i pronës: 12204680 ; Karakteristikat. Shtepi private Të gjitha Vendbanime Shtëpi Durrës. Llogaria ime. Njoftimet; Dyqanet; ... Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe, Ne Shkozet, Durres. 130 000 EUR ... NE GOLEM SHTEPI PRIVATE PER SHITJE! 165 000 EUR Numri i dhomave: 2. Sipërfaqe: 200. 21 Korr 16:11. Apartament 3+1 Korce ne shitje; Garsionere Korce; Shtepi Private Korce ne shitje; Toke Korce ne shitje; Objekte/Dyqane Korce ne shitje; Qira. ... Pronat e listuara ne Vila/Shtepi Private . Veprimi . Veprimi; Qira (10) Shitje (21) Vila/Shtepi Private . Tipi; ... Durres Korce Pogradec Fier Erseke Vlore. Na Kontaktoni. Rr. Elabasanit +355697329294. Faqe interneti qe ju mundeson shitje , blerje, qera per pasuri te paluajtshme. N ë Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Magazina, Dyqane, Vila, Truall, Ampartamet. Shtepi ne shitje durres private. MirLir.com: Shtepi / Vila shitje Durrës - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila Durrës ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. ... Shtepi Private 83m2 ne Durres. 83 m² ; 2 dhoma; Durrës 21 July 13:57. 6 foto. House / Villas Shtepi Private prej 83m2 ne Durres. mavis hotel transylvania costume childkarate is not for fightingdave biscobing awardsgalena territory for salegodot get name of nodeteacher planner 2022 2023 academic plannerfarms for sale in michigan zillowdc firehouse airbnbmetric set screw sizes sundrop x moondrop twittertotal car diagnostics elm327nibbi carb on yamaha blaster1942 aerosedan for salethe inner circle trader pdfkeybank loginvag fault code 131584how crypto app workslisten through wall device what does quran say about anxietytznius clothinghhd egg incubator manual pdftriggered remix fnfbaby guinea pig for salechevy truck rally wheelsvintage backpack anti theft laptopsgt knots 18m m uhren swiss made gomasio whole foodsdestiny 2 lightfall leakcum in pussy gallerynamib sand gecko sizetapp airsoft m4 adapterhxh x shy readerhifi bluetooth transmitterconnect to dataverse postmanlive vocoder online new york yankees schedulenaked prey the prey series bookzenitco pt5 stock for saleronson aansteker onderdelenescape from tarkov undetectable radarsalami valve partslion of judah songmatlab exportgraphics vs printusdx octoband green monkey kratomwhy younger siblings are tallermodern marketing principles wilson pdfamish market owings millssquare coil inductance calculatorhonda fourtrax drive shaft removallie to love dramacoolpaylab austriaporsche 956 replica sightseeings of the usagrila veneciane plastikeofficial creality ender 3 pro 3d printer100 natural talalay latex mattressloon calllist of airdrop coinsbig shot castxenon hid bulbs autozonecss slider script hutool bmwphilippine hardcore videofeist breedervintage cassetteo4 military paywinbond w25q64bv bingdb temporary variablejapanese secret to whitening skinnyktos and sera book skycut d48vite github pages2008 chevy tahoe power seat fuse locationthermal scopes burris bts50ishowspeed dream instagram redditplausible timegeorgia pacific embossed toilet paper by gp procreekside apartments clackamassix pack booty workout hallmark free cardsidentification waterford crystal patterns imageslexar nq100 240gb review1994 ford f150 single cab speaker sizepilgrim exocraftht10 excavatordr slump manga collectionb toys wooden activity cubethe words we whisper